Arhiv

10. Junij 2014 ŽIVO MESTO - AKTERJI URBANIH SPREMEMB NA DELU, DRUŠTVO HIŠA, MI:ZA, MOM, FG ODD. ARHITEKTURA
10. Junij 2014 IGRE MOJE MLADOSTI, DRUŠTVO HIŠA
10. Junij 2014 PREDSTAVA, MIRICOTA & ALEKSANDRA BLAGOJEVIĆ
10. Junij 2014 IGRE MOJE MLADOSTI, DRUŠTVO HIŠA
10. Junij 2014 GLEDALIŠKO-KOSTUMSKA DELAVNICA, MIRICOTA & ALEKSANDRA BLAGOJEVIĆ
10. Junij 2014 KARIKATURE ZNANIH MARIBORČANOV , IGOR UNUK
10. Junij 2014 ZGODBE NA STENAH - SKUPNOSTNO TKANJE LUČI, DRUŠTVO HIŠA, ZAVOD ZA TURIZEM MARIBOR-POHORJE, CAAP, FERI
10. Junij 2014 URBANI VRTOVI, DRUŠTVO AKTIVIRAJ SE, CAAP
10. Junij 2014 VELIKO VESELJE OB ODKRIVANJU NOVEGA, SLIKARSKI TEČAJ MARIBOR
10. Junij 2014 IGRE MOJE MLADOSTI, DRUŠTVO HIŠA
10. Junij 2014 IGRE MOJE MLADOSTI, DRUŠTVO HIŠA
10. Junij 2014 RASTEM DO TEBE, CEZAM,OŠ PREŽIHOV VORANC, KLUB KU KU
10. Junij 2014 PERMAKULTURNE DELAVNICE, DRUŠTVO AKTIVIRAJ SE
10. Junij 2014 FESTIVAL MIGRANTSKEGA FILMA - FILMI IN POJEDINA, SLOVENSKA FILANTROPIJA
10. Junij 2014 PERMAKULTURNE DELAVNICE, DRUŠTVO AKTIVIRAJ SE
10. Junij 2014 ŽIVA DVORIŠČA TKEJO ŽIVO MESTO
10. Junij 2014 Odpiramo RAJZEFIBER BIRO
10. Junij 2014 SODRGA, KDPM Street Thetre Company in Čupakabra (Slo)
10. Junij 2014 Magic show, Čarodej Sam Sebastian (Slo)
10. Junij 2014 Life of Mary, KALD DAMU (Cze/Slo)
10. Junij 2014 Hamprdans, Burekteater (Slo)
10. Junij 2014 Titanik, Tatr Minyatur (Rus)
10. Junij 2014 Sanje, Belle etage (Aut)
10. Junij 2014 Sanje, Belle etage (Aut)
10. Junij 2014 Oblačno, San-San theater (Ukr)
10. Junij 2014 Titanik, Tatr Minyatur (Rus)
10. Junij 2014 Ljubime!, McFois (Ita)
10. Junij 2014 Kikiriki, Ola Muchin (Pol)
10. Junij 2014 Kikiriki, Ola Muchin (Pol)
10. Junij 2014 Kikiriki, Ola Muchin (Pol)
10. Junij 2014 Ljubezenska blesologija, Kam Ham I (Hr)
10. Junij 2014 Podeželsko žongliranje, Vincent Delavenere (Fra)
10. Junij 2014 Le grand big tour with cheese, Teatr Narobov (Esp/Slo)
10. Junij 2014 Dan-le Man, Dan Renwick (Est)
10. Junij 2014 Hiša
10. Junij 2014 Le grand big tour with cheese, Teatr Narobov (Esp/Slo)
10. Junij 2014 Ljubime!, McFois (Ita)
10. Junij 2014 ExterNet, Fadunito & Burrod dels jocs (Esp)
10. Junij 2014 Vertigo, Vertigo /Fra/Slo)
10. Junij 2014 Dan-le Man, Dan Renwick (Est)
10. Junij 2014 Podeželsko žongliranje, Vincent Delavenere (Fra)
10. Junij 2014 Le grand big tour with cheese, Teatr Narobov (Esp/Slo)
10. Junij 2014 Oskar & Strudel Show, Tom Greder & Trent Arkeysmith (Aut/Sui)
10. Junij 2014 Parada, Faber teater (Ita)
10. Junij 2014 Le grand big tour with cheese, Teatr Narobov (Esp/Slo)
10. Junij 2014 Barvniki, Teatr Brovi (Ukr)
10. Junij 2014 ExterNet, Fadunito & Burrod dels jocs (Esp)
10. Junij 2014 Oskar & Strudel Show, Tom Greder & Trent Arkeysmith (Aut/Sui)
10. Junij 2014 Heidi Blumenfeld, Andrej Tomše (Slo)
10. Junij 2014 Kuhinja, Maboul distorsion (Fra)

Strani